O nas

Firma Hornet Exclusive powstała przede wszystkim z pasji do motoryzacji.

W 2015 roku, mając za sobą ponad 15 letnie doświadczenie w sprzedaży nowych samochodów jako autoryzowany dealer firmy Opel i Chevrolet, zrobiliśmy kolejny krok w stronę zaspokajania potrzeb naszych Klientów. Stworzyliśmy dział samochodów używanych Opel Gwarantowane Samochody używane. Przez pierwszy rok działalności, jako specjaliści w marce Opel i Chevrolet, zbieraliśmy doświadczenie w pozyskiwaniu, przygotowywaniu i sprzedawaniu samochodów właśnie tychże producentów. Z czasem zdobyta przez nas wiedza na temat motoryzacji i rynku wtórego, pozwoliła na sukcesywne poszerzanie oferty o pojazdy wszystkich marek dostępnych na polskim rynku.

Hornet Exclusive narodził się by spełniać motoryzacyjne pragnienia naszych Klientów, ale sprzedawane przez nas pojazdy powodują szybsze bicie także naszych serc. Do każdego samochodu podchodzimy indywidualnie, tak jakbyśmy spełniali swoje marzenia. Oferujemy wyjątkowe i niepowtarzalne wersje różnych marek pochodzących głównie z Polskiego rynku. Wszystkie sprzedawane przez nas pojazdy są dokładnie sprawdzone i starannie przygotowane, posiadają pewną i zweryfikowaną historię, mają niskie i udokumentowane przebiegi oraz objęte są fabryczną bądź naszą gwarancją.

Na miejscu zapewniamy maksimum komfortu i oferujemy dogodne warunki ubezpieczenia, finansowania, serwisowania a także usług detailingowych.

Salon samochodów używanych Hornet Exclusive mieści się we Wrocławiu przy alei Jana III Sobieskiego 1, obok autoryzowanego salonu marki Opel.

Zapraszamy do współpracy.
Zespół Hornet Exclusive.